OKULARY HYPERLIGHT EYEWEAR

LEPIEJ WIDZISZ. LEPIEJ SIĘ CZUJESZ.
LEPIEJ MYŚLISZ. LEPIEJ PRACUJESZ.

Okulary soczewek Hyperlight Eyewear chronią przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, a także tym generowanym przez urządzenia elektroniczne, 
na które jesteśmy wystawieni każdego dnia. To nie wszystko. Soczewki naszych okularów przekształcają wpadające światło w łagodne, przyjazne
dla oczu i mózgu. Noszenie ich to nie tylko ochrona, ale różne korzyści
dla zdrowia i samopoczucia:

  • Poprawiają koncentrację, uwagę i pamięć
  • Zwiększają produktywność i wydajność
  • Pomagają w szybszym i lepszym podejmowaniu decyzji
  • Regulują gospodarkę hormonalną (wydzielanie serotoniny i melatoniny)
  • Pozwalają się odprężyć i zrelaksować
  • Wyostrzają widzenie

Hyperlight Eyewear poprawiając zarówno widzenie, jak i funkcje mózgu, blokują szkodliwe promieniowanie i jednocześnie przetwarzają wpadające światło w bezpieczne, zharmonizowane z naszymi strukturami biologicznymi. 

Soczewki są obustronnie powleczone warstwami zabezpieczającymi, w tym powłoką antyrefleksyjną. Lekkie, odporne na zarysowania i parowanie, cechują się trwałością i wytrzymałością. 

Tym, co czyni je naprawdę wyjątkowymi jest zawartość cząsteczek fulerenu C60którego dobroczynne właściwości wykorzystujemy w światłoterapii i kosmetykach. Zastosowanie go w soczewkach okularów umożliwia przekształcanie docierającego do naszych oczu promieniowania w łagodne i korzystne dla zdrowia.

Do wyboru wiele modeli okularów, a także soczewki w trzech wariantach (do wewnątrz, na zewnątrz i uniwersalne), które dopasujesz do wybranych przez siebie oprawek. 

PRZECZYTAJ INNE ARTYKUŁY:

Zastosowanie Światłoterapii Bioptron