ZEPTER INTERNATIONAL

WYŻSZA IDEA


"Jesteśmy dumni z naszych produktów.
Jesteśmy dumni z ich najwyższej jakości, wyjątkowego wzornictwa

i naszej zaawansowanej technologii.
Cieszymy się naszą pracą.
Szanujemy tych, którzy pracują z nami.
Nasze działania napędza jedna, najważniejsza zasada: najważniejsze dla nas są twoje zdrowie i uroda."
                 

Philip Zepter, Założyciel

Zepter International to międzynarodowa firma założona w Szwajcarii 
w 1986 r. przez pana Philipa Zeptera. To, co zaczęło się jako pojedynczy sklep z naczyniami kuchennymi, szybko stało się wielomarkową firmą
o globalnym zasięgu oferującą szeroki wybór produktów wspierających zdrowy styl życia.

Swój sukces Zepter International zawdzięcza prężnie działającej sieci sprzedaży bezpośredniej. Nasze produkty są również dostępne w sklepie online, a także w ekskluzywnych salonach. 

"Sukces to zwyczajowy rezultat synergii między zdrowym ciałem i duchem. Aby osiągnąć pełnię zdrowia, musimy uwolnić większość naszego potencjału mentalnego i fizycznego. Ten rodzaj zdrowia to największe osiągnięcie, będące warunkiem koniecznym dla wszystkich innych osiągnięć. Dla osoby która odniesie taki sukces, nie ma ograniczeń.”  

- Pan Philip Zepter   

WARTOŚĆ I INNOWACJA

ZEPTER W LICZBACH

Firma Zepter International osiągnęła swój globalny zasięg dzięki ponad
100 000 doradcom, którzy reprezentując markę Zepter, sprzedali około miliarda produktów w 60 krajach. Produkty Zepter powstają w 8 fabrykach
w Niemczech, Włoszech i Szwajcarii.

NASZ MODEL BIZNESOWY

Sercem i duszą naszej firmy są nasi doradcy. Innowacyjny model sprzedaży bezpośredniej oferuje niezależność, duże możliwości rozwoju oraz wyjątkowo atrakcyjny plan wynagrodzeń. 

"Nasze produkty wyrażają naszą wizję przyszłości, w której spuścizna dostarcza pomysłów na rozwój technologii jutra.

Idziemy do przodu, bo wiemy dokąd zmierzamy i wiemy jak i kiedy dotrzeć 
do celu. Jesteśmy liderem dzięki naszemu nieustannemu poszukiwaniu nowej medycznie i naukowo wspieranej wiedzy w dziedzinie zdrowia i urody.”

Philip Zepter, Założyciel

NASZA MISJA - TWOJE ZDROWIE

Naszą misją jest kompleksowa troska o zdrowie oraz dobre samopoczucie Twoje i Twoich bliskich. Nasze produkty zapewniają czyste powietrze i wodę, zdrowe jedzenie i sen, a także lecznicze światło. Wykorzystujemy m.in. technologię opartą na przełomowym, uhonorowanym Nagrodą Nobla odkryciu  cząsteczek fulerenu C60.  W naszej bogatej ofercie znajdziesz m.in:

Przewodnikami po zdrowym stylu życia są nasi doradcy, którzy wciąż dokształcają się i rozwijają. Wiedzę i inspiracje możesz czerpać z naszych szkoleń i warsztatów. By w pełni z nich skorzystać, dołącz do Zepter BizzClub, gdzie czeka na Ciebie wiele korzyści i przywilejów.