CZYSTE POWIETRZE GDZIEKOLWIEK JESTEŚ

Codziennie przez 24 godziny wykonujemy 20 000 oddechów. Jakość powietrza, jakim oddychasz ma ogromny wpływ na twoje zdrowie. Czy wiesz, że teraz możesz ją poprawić, gdziekolwiek jesteś? W domu, w drodze do pracy, w podróży, na zakupach, w kolejce do lekarza czy na koncercie...

Na pewno znasz i lubisz to uczucie, kiedy bierzesz głęboki wdech w lesie lub nad morzem. Powietrze w takich miejscach nasycone jest jonami ujemnymi. Cząsteczki te neutralizują naładowane dodatnio cząsteczki rozmaitych zanieczyszczeń, a przede wszystkim mają korzystny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Łagodzą objawy alergii, uspokajają, poprawiają koncentrację, wzmacniają odporność. Tworzą naszą pierwszą linię ochrony przed wirusami. Teraz możesz otaczać się nimi wszędzie dzięki osobistym jonizatorom powietrza. 

MYION - OSOBISTY OCZYSZCZACZ POWIETRZA

MyIon to przenośny, poręczny i bardzo lekki (zaledwie 25 g) jonizator powietrza, który możesz zawiesić na szyi lub postawić np. na biurku. 

Ma wbudowany system szczotek z włókna węglowego, który uwalnia aż 
18 milionów jonów ujemnych na cm3Jest bardzo prosty w obsłudze: wystarczy, że naciśniesz przycisk i już możesz się cieszyć czystym powietrzem. To także twoja osobista ochrona przed wirusami, szczególnie tam, gdzie jest dużo ludzi.

MyIon występuje w dwóch stylowych wersjach kolorystycznych: srebrnej
i różowej. Urządzenie wygodnie naładujesz przez kabel USB.

WZMOCNIENIE OCHRONY PRZED WIRUSAMI, W TYM KORONAWIRUSEM

MyiOnZ Pro emituje jeszcze więcej jonów ujemnych - aż 20 milinów na cm3Eleganckie urządzenie ma regulowany sznureczek pozwalający zawiesić je na szyi. Jest intuicyjne i bardzo proste w obsłudze. Po prostu naciśnij złoty przycisk i weź głęboki oddech.

MyiOnZ Pro to także niezwykła wydajność: działa aż 36 godzin na jednym ładowaniu. To gwarancja ochrony przed zanieczyszczeniami i wirusami przez cały dzień.