KOMPLETNE ROZWIĄZANIE DO CZYSZCZENIA

KOMPLETNE ROZWIĄZANIE DO CZYSZCZENIA 6-W-1 od firmy Zepter, czyli Tuttoluxo, łączy w sobie najnowocześniejszą technologię z naturalną mocą pary, oferując najlepsze efekty czyszczenia, przewyższając o kilka klas konwencjonalne urządzenia do czyszczenia.

Dzięki 6 zasadniczym funkcjom, 3 opatentowanym systemom, 4 poziomom filtracji, inteligentnym sterowaniem i bogatą gamą akcesoriów, kompletne urządzenie do czyszczenia firmy Zepter jest proste w obsłudze i konserwacji.

Tuttoluxo wykorzystuje najpotężniejszy środek dezynfekujący znany ludzkości — parę wodą — chroniąc zdrowie i środowisko, jednocześnie dostarczając profesjonalne wyniki czyszczenia każdego typu powierzchni. Dzięki funkcji żelazka wszystkie zagniecenia na odzieży znikają w okamgnieniu. Para penetruje tkaninę głęboko, dezynfekując i jednocześnie zabezpieczając ją.

WSZECHSTRONNA FUNKCJONALNOŚĆ

Rozwiązanie jest zaawansowane technologicznie i wielofunkcyjne; dodatkowo jest wyposażone w bogatą gamę akcesoriów, które doskonale pasują do wszelkiego typu powierzchni lub rodzajów odzieży. Po co kupować i korzystać z sześciu różnych urządzeń, jeżeli można mieć jedno urządzenie 6-w-1, które spełni wszystkie funkcje.

1. ODKURZANIE — NA MOKRO I SUCHO
z użyciem filtra wodnego

TUTTOLUXO to wysokowydajny odkurzacz. Można go używać w każdej sytuacji do czyszczenia. Łatwo i wydajnie, ODKURZAJĄC NA SUCHO i usuwając zabrudzenia i drobiny pyłu oraz ODKURZAJĄC NA MOKRO, wciągając wszelkie płyny, które zostały rozlane.
Poza funkcją profesjonalnego odkurzania Tuttoluxo pozwala także na filtrowanie powietrza dzięki zastosowaniu unikatowego i opatentowanego systemy sprejowego, który wychwytuje wszystkie drobiny pyłu i usuwa nawet najmniejsze jego drobiny z powietrza. Żaden worek do odkurzacza w połączeniu z wykonanym z porowatego papieru „filtra” nie pozwoli na to.

2. CZYSZCZENIE PARĄ I DEZYNFEKCJA

Para znajduje zastosowanie do wielu zadań i ma wiele korzyści w zakresie czyszczenia.

Para o wysokiej temperaturze sterylizuje i odkaża, usuwając wszystkie bakterie i drobnoustroje. Para pod ciśnieniem z łatwością usuwa nawet najbardziej oporne zabrudzenia, bez konieczności stosowania szkodliwych substancji chemicznych i dociera do każdej, nawet najmniejszej przestrzeni — wszędzie tam, gdzie konwencjonalne narzędzia do czyszczenia nie dosięgają.

Ciesz się naturalną mocą dezynfekującą pary z Tuttoluxo!

3. CZYSZCZENIE PARĄ I ODKURZANIE
w tym samym czasie

Tuttoluxo łączy czyszczenie para i odkurzanie i wynosi je poziom wyżej.

Stałe ciśnienie pary i niezmiennie wysoka temperatura 148°C pozwalają na sterylizację poprzez głębokie wnikanie w materace, tapicerkę i usuwanie roztoczy, a skuteczność mocy silnika odkurzacza sprawia, że zasysane są nie tylko drobiny kurzu i pyłu, ale także pozostałości po roztoczach. Bojler może być napełniany ponownie podczas użytkowania, co przekłada się na oszczędność czasu i przyjazność użytkownikowi.

TUTTOLUXO to po prostu PERFEKCJA!

4. PROFESJONALNE PRASOWANIE PARĄ
w pionie i w poziomie

Żelazko Tuttoluxo jest poręczne i profesjonalne, oferuje niezrównaną moc dezynfekcji i odświeżania, której zwykłe żelazka domowe nie mogą dostarczyć.

Układ ponownego napełniania wodą zapewnia stały dopływ pary w czasie prasowania — czy to w poziomie, czy w pionie. Umożliwia także osiąganie rezultatów podobnych do wyników czyszczenia na sucho, używając tylko siłę pary i oszczędzając czas i pieniądze. Chroń nawet najdelikatniejsze tkaniny, w tym jedwab, sztruks, wełnę, kaszmir itp.

5. OCZYSZCZANIE POWIETRZA I TERPIA POWIETRZEM ZAPACHOWYM

Luksus czystego powietrza

Swobody oddychania nie powinniśmy brać za pewnik, zwłaszcza w przypadku wzrostu zapadalności na astmę i alergie. Dlatego badacze firmy Zepter dołożyli starań, aby technologia Tuttoluxo mogła być wykorzystywana do oczyszczania powietrza, którym oddychamy.

Układ filtracyjny filtruje niemal 100% drobin pyłu, które przechodzą przez urządzenie. Po prostu oczyszcza powietrze, którym oddychamy. Zwykły odkurzacz rozprzestrzenia pył z dywanów, rozpylając go w powietrzu którym oddychamy. Ale Tuttoluxo czyści dywany i jednocześnie oczyszcza powietrze.

Możesz także poprawić swój humor, rozweselić się i zrelaksować w oazie dobrego samopoczucia — wystarczy, że dodasz kilka kropel zapachów Zepter do zbiornika z czystą wodą.

6. NAWILŻANIE POWIETRZA

Oaza dobrego samopoczucia 

Bóle głowy to częsta przypadłość, ale niewielu wie, że są one często powodowane niską jakością powietrza w naszych domach. Kolejną niesamowitą funkcją Tuttoluxo jest to, że urządzenie to może uczynić nasze domy zdrowszymi miejscami do życia, rozpylając nawilżone powietrze w pomieszczeniach.

Suche powietrze jest przyczyną wysuszania skóry, złego stanu włosów, słabej jakości snu, pogarszających się stanów alergicznych i astmatycznych, częstych przeziębień, zachorowań na grypę i inne schorzenia układu oddechowego, bólu gardła, krwawienia z nosa i suchego kaszlu.

Powietrze można nawilżać na dwa sposoby:

  • poprzez „parowanie” z wykorzystaniem elastycznego węża
  • poprzez „odparowanie” z wykorzystaniem opcjonalnego akcesorium.

TUTTOLUXO przywraca wilgotność suchemu, jałowemu powietrzu w zimie, poprawia stan zdrowia, a oddychanie takim powietrzem na powrót staje się przyjemnością.

NIESAMOWITE MOŻLIWOŚCI TUTTOLUXO

HIGIENA

W przeciągu kilku minut dwie potężne grzałki (2 x 1050 W) wytwarzają parę o temperaturze około 148°C. Wysoka temperatura eliminuje drobnoustroje, bakterie, mikroby, wirusy, roztocza i inne mikroskopijne organizmy, które zamieszkują dywany i wykładziny, materace oraz meble i mogą powodować poważne problemy zdrowotne, takie jak astma i alergie. 

Konstrukcja układu bojlera gwarantuje stałe i niezmienne ciśnienie, nawet w przypadku najbardziej wymagających zadań. Z pary możesz korzystać zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz, bez konieczności oczekiwania na schłodzenie się bojlera przed jego ponownym napełnieniem.


MOC

Tuttoluxo to źródło stałej i ciągłej mocy. Wartość ciśnienia to 450 kPa (4,5 bar). Potężny strumień pary usunie nawet najbardziej oporne zabrudzenia, a potężny silnik mechanizmu aspiracji zassie wszystkie pozostałości zabrudzeń. Z Tuttoluxo możesz odkurzać i czyścić parą jednocześnie w miejscach, których zawsze dotąd były niedostępne dla urządzeń czyszcząco-sprzątających! Wszystko, co musisz zrobić, to jednym palcem wyregulować moc ssania. Prędkość odkurzania możesz szybko zwiększać lub zmniejszać za pomocą mechanizmu na uchwycie, bez przerywania, bez wysiłku i bez poboru jeszcze większej ilości energii. Ten system czyszczenia parą jest wyjątkowo potężny, a mimo to nie ma potrzeby oczekiwania na jego schłodzenie i ponowne nagrzanie, tak jak w przypadku innych tego typu urządzeń.


WYDAJNOŚĆ

Silnik mechanizmu zasysania Tuttoluxo jest technicznym dziełem sztuki. Moc znamionowa silnika to 1200 W, ale jego skuteczność można porównać do jednostki o mocy 1600 W. 

Tuttoluxo to prawdziwie inteligentne urządzenie — jest potężniejsze, bardziej wydajne, bardziej oszczędne, bardziej przyjazne środowisku. Po prostu bardziej inteligentne. To nie rozmiar ma znaczenie, a trwałość

OSZCZĘDNOŚĆ KOSZTÓW

Już nigdy nie będzie potrzeby marnowania pieniędzy na drogie i niebezpieczne środki do czyszczenia. Nie będzie też już potrzeby wydawania pieniędzy na worki do odkurzaczy i filtry:

  • Oszczędzaj do 100% na workach do odkurzaczy
  • Oszczędzaj do 100% na chemicznych detergentach

Para jest tak wydajna — z jednego litra wody można wytworzyć około 1000 litrów pary, a dzięki przemyślanej konstrukcji Tuttoluxo, bojler można napełniać nawet wtedy, kiedy urządzenie pracuje, przez co nigdy nie zabraknie pary. Dzięki Tuttoluxo możesz:

  • Oszczędzić do 50% na czasie potrzebnym do czyszczenia
  • Oszczędzić do 70% na czasie potrzebnym do prasowania

To urządzenie także ostrzeże Cię, kiedy woda w zbiorniku będzie na wyczerpaniu. Wydajny silnik mechanizmu zasysania Tuttoluxo pracuje na niskim natężeniu prądu niż jego maksymalna wydajność, przez co pozwala na oszczędność pieniędzy i prądu!

A jakiż inny sposób jest lepszy na oszczędzanie pieniędzy wydawanych na usługi medyczne niż utrzymywanie czystego i zdrowego otoczenia w domu — miejsca, które jest najważniejszym schronieniem przed zagrożeniami współczesnego życia.

FILTRY TUTTOLUXO — NADAJĄCE SIĘ DO PRANIA I DŁUGO DZIAŁAJĄCE

1. FILTR PŁYWAKOWY - wychwytuje większe drobiny brudu, których nie zdołał usunąć SpraySystem, będąc tym samym istotnym zabezpieczeniem filtra powietrza wlotowego.

2. FILTR POWIETRZA WLOTOWEGO - oczyszcza powietrze przechodzące przez urządzenie nie tylko z nieprzyjemnych zapachów, ale także uniemożliwia małym drobinom, które nie zostały w pełni usunięte przez SpraySystem, przedostanie się do wnętrza urządzenia.

3. FILTR POLIESTROWY - znajduje się przy wylocie powietrza i wychwytuje drobiny nawet do 0,3 mikrona, czyli wszystkie te, które zdołają przedrzeć się przez wszystkie poprzednie filtry. Filtr poliestrowy spełnia przede wszystkim zadanie wytłumiania odgłosów urządzenia, sprawiając że Tuttoluxo jest jednym z najcichszych urządzeń w swojej klasie.

4. FILTR WLOTU POWIETRZA DO SILNIKA - został opracowany, aby uniemożliwić różnorodnym drobinom (drobiny z dywanów, pozostałości odzwierzęce itp.) dostanie się do silnika. Jest także wykorzystywany do filtrowania powietrza chłodzącego silnik, co jest unikatową funkcją dostępną tylko w urządzeniu Tuttoluxo.

Opcjonalny FILTR HEPA (High Efficiency Particulate Air)
Technologia filtra HEPA zapewnia maksymalną skuteczność wychwytywania drobin o rozmiarach do 0,3 mikrona na poziomie 99,97%. Filtr HEPA pomaga także w usuwaniu mikroorganizmów z powietrza w pomieszczeniach.