Oficjalny Dystrybutor Zepter:
Sklep internetowy ZepterPolska.pl
Oficjalny Dystrybutor Zepter:
Sklep internetowy ZepterPolska.pl
-9%

VacSy® Zestaw Family (11 elementów)

ZACHOWAJ ŚWIEŻOŚĆ JEDZENIA DO 5 RAZY DŁUŻEJ

VS-170

DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI

11-częściowy zestaw VacSy® Family jest przeznaczony zarówno do użytku domowego, jak i dla profesjonalistów, do ochrony żywności przed zepsuciem spowodowanym działaniem pleśni, grzybów i bakterii. Pompa VacSy® usuwa nadmiar powietrza i tworzy próżnię wewnątrz specjalnych szklanych pojemników. Jedzenie pozostaje świeże i zdrowe do 5 razy dłużej niż w normalnych warunkach chłodniczych. Zestaw Family tym różni się od zestawu Standard, że zawiera zgrzewarkę do folii i komplet torebek.
WYŁĄCZNIE NATURALNY SPOSÓB PRZECHOWYWANIA ŻYWNOŚCI

Dzięki uniwersalnemu zestawowi VacSy® Family owoce i warzywa pozostają świeże i zachowują swoje wartości odżywcze do 21 dni, podczas gdy ser przetrwa do 60 dni, a jeszcze inne produkty zachowają  świeżość bezprecedensowo pięć razy dłużej niż w normalnych pojemnikach. System z pompą VacSy®, niezbędne narzędzie dla szefa kuchni i do stosowania w domu, usuwa zbędne powietrze z nowoczesnych pojemników, radykalnie spowalniając proces psucia się jedzenia, przynosząc oszczędności, a co najważniejsze chroniąc zdrowie. 

Żywność pakowana próżniowo pozostaje świeża, zachowuje składniki odżywcze i smak. Mięso i drób pakowane próżniowo przed zamrożeniem nie zostaną przemrożone, co przedłuży ich zdatność do spożycia. A nasza zgrzewarka znajduje zastosowanie nawet poza kuchnią – do pakowania biżuterii, żeby uchronić ją przed matowieniem i do ochrony dokumentów przed wilgocią. System VacSy® może służyć do próżniowego pakowania żywności bezpośrednio w pojemnikach VacSy®, w naczyniach Zeptera, butelkach i torebkach VacSy®. Zestaw Family zawiera zgrzewarkę i zestaw torebek, dla większej wygody ma funkcję w pełni automatycznego pakowania, a także funkcję bezciśnieniowego próżniowego pakowania do delikatnych i wilgotnych produktów.

PRZECHOWUJ JEDZENIE Z GŁOWĄ: ZDROWO, WYDAJNIE, BEZPIECZNIE

Dzisiejsze metody przechowywania żywności mogą wpływać niekorzystnie na nasze zdrowie i powodować utratę cennych wartości odżywczych. Słodzenie, solenie, zamrażanie, wędzenie, konserwowanie, marynowanie – wszystkie te metody wiążą się ze skutkami ubocznymi dla naszego organizmu. Przechowywanie jedzenia za pomoca VacSy® to naturalna i bezpieczna alternatywa, gdzie jedzenie zachowuje swój smak, witaminy i właściwości organoleptyczne. Codzienne posiłki zachowują świeżość, zdrowie i soczystość na dłużej. Odkąd System VacSy® chroni jedzenie przed przedwczesnym psuciem się, planowanie posiłków i kupowanie jedzenia w większych ilościach stało się prostsze, dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze przeznaczone na zakupy spożywcze.

VACSY® to:

- Zdrowie: zachowanie witamin i wartości odżywczych
- Natura: brak sztucznych dodatków
- Efektywność: 3-5 razy dłuższy okres przechowywania produktów spożywczych
- Oszczędność: mniejsze straty jedzenia
- Rzadsze gotowanie bez odmawiania sobie zdrowych i pysznych posiłków
- Dłuższy okres przydatności żywności, zdrowe życie
KOD POZYCJI
VS-170
NAZWA PRODUKTU
VacSy® Zestaw Family (11 elementów)
MASA BRUTTO [KG]
15,7
MASA NETTO [KG]
14,62
ZASTOSOWANIE
Zestaw do próżniowego zamykania żywności; odsysanie powietrza i automatyczne zgrzewanie w połączeniu z pompą VacSy (pakowanie próżniowe)
PRODUCENT
HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau – Szwajcaria
KOLOR
Zielono-bialy
WYMIARY
43 x 52 x 42,5 cm
SKŁAD
* VS-P - Pompa próżniowa * VS-S - Zgrzewarka * VS-011-15 - Pojemnik szklany 1,1L 15X15X8,5 z pokrywką * VS-011-19 - Pojemnik szklany 2,2L 19X19X9,5 z pokrywką * VS-011-22 - Pojemnik szklany 3,1L 22X22X10,5 z pokrywką * VS-012-18 - Pojemnik szklany 1,8L 18X9,5 z pokrywką * VS-012-23 - Pojemnik szklany 3,3L 23X10,5 z pokrywką * VS-014-08 - Pokrywka uniwersalna średnica 4-8 cm * VS-014-16 - Pokrywka uniwersalna średnica 8-16 cm * VS-016 - Korki do butelek 2 szt. * VS-R-SET - Folia w rolce * Instrukcja obsługi * Gwarancja
WYPRODUKOWANO W
Włochy
GWARANCJA
2 lata
CERTYFIKATY/DEKLARACJE ZGODNOŚCI
Deklaracja zgodności z Dyrektywą 2004/108/EC w zakresie kompatybilności elektromagnetycznej Deklaracja zgodności z Dyrektywą 2006/95/EC - niskonapięciowa dla sprzętu elektrycznego Deklaracja 2002/95/EC RoHS dotyczącą ograniczeń zastosowania substancji niebezpiecznych. Deklaracja zgodności 1935/2004/EC potwierdzająca, że użyte materiały i artykuły są przeznaczone do kontaktu z żywnością i podczas prawidłowego użytkowania nie uwalania żadnych szkodliwych substancji dla zdrowia. Seria produktów spełnia wymogi: Technicznych Regulacji Unii Celnej 010/2011 - “Regulacje techniczne dotyczące bezpieczeństwa mechanizmów i wyposażenia” zatwierdzone przez Komisję Unii Celnej pod nr 823 z 18 października 2011 r. Technicznych Regulacji Unii Celnej 020/2011 - “Kompatybilność elektromagnetyczna w ujęciu technicznym”, zatwierdzona przez Komisję Unii Celnej pod nr 879 z 9 grudnia 2011 r.
Udostępnij:

Powiązane produkty

-9%

VacSy® Zestaw Mini, 5 elementów

System próżniowy
VS-150
DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI
-9%

VacSy® Zestaw Standard, 9 elementów

System próżniowy
VS-160
DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI
-5%

Pompa próżniowa

System próżniowy
VS-P
DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI
-10%

Zgrzewarka

System próżniowy
VS-S
DOSTĘPNY. DOSTAWA DO 5 DNI