DELIKATNY DOTYK CZYSTEJ WODY

CHCESZ, BY PO PRYSZNICU SKÓRA BYŁA GŁADKA, 
A WŁOSY LŚNIĄCE?

Używasz dobrych kosmetyków do mycia ciała i włosów, a wciąż czujesz,
że skóra jest przesuszona, a włosy są matowe? Powodem może być  zła jakość i twardość wody wodociągowej.

Jest na to sposób! Korzystaj z prysznica z systemem Lotus, który filtruje wodę do kąpieli. Zestaw filtrów w słuchawce prysznicowej skutecznie usuwa z wody chlor, związki metali ciężkich i inne zanieczyszczenia. Dodatkowo możesz też wzbogacić wodę o witaminę C, dzięki czemu Twoja skóra i włosy będą pełne blasku. 

FILTRUJĄCA SŁUCHAWKA PRYSZNICOWA LOTUS 

  • Filtry osadowe (do uchwytu i do głowicy) usuwają chlor, metale ciężkie i inne zanieczyszczenia.
  • Filtry witaminowe (opcjonalnie: do uchwytu i głowicy) wzbogacają wodę w witaminę C, która jest silnym przeciwutleniaczem i chroni Twoją skórę. Nadaje też przyjemny, cytrusowy zapach.

Kąpiel w przefiltrowanej wodzie zmniejsza ryzyko wystąpienia łupieżu, przesuszenia i łuszczenia się skóry. Twoja skóra jest gładka, a włosy lśniące. 

To czysta przyjemność! Specjalna budowa głowicy sprawia, że słuchawka Lotus oszczędza wodę. Jednocześnie zapewnia energetyzujący prysznic dzięki 280 mikrootworom. 

JAK PORADZIĆ SOBIE Z TWARDĄ WODĄ?

Twarda woda to woda o wysokiej zawartości minerałów, głównie tlenku magnezu i tlenku wapnia. Bywa zmorą w gospodarstwie domowym: powoduje osadzanie się kamienia na instalacjach i urządzeniach, utrudnia mycie i pranie. Dlatego warto zaopatrzyć się w urządzenie, które poprawi ten stan rzeczy: dobrym wyborem będzie wody CleanSymag. 

Jak to działa? 

Cewki CleanSymag nałożone na rury wodociągowe wytwarzają pole elektromagnetyczne, które poprawia rozpuszczalność tlenu w wodzie. CleanSymag stabilizuje pH i zmniejsza napięcie powierzchniowe wody, która w ten sposób staje się lepszym rozpuszczalnikiem. Zapobiega osadzaniu się kamienia, który powstaje w wyniku podgrzewania twardej wody. 

Co zyskujesz?

  • łatwiejsze pranie i usuwanie zabrudzeń
  • oszczędność energii
  • dłuższą żywotność instalacji
  • ochronę przed korozją